Громадська спілка «Розумні електромережі України» (ГС «РЕУ»)

це неприбуткова організація, заснована наприкінці березня 2020 року. Наразі організація об’єднує 14 операторів систем розподілу (ОСР) електроенергії, які розташовані на території всієї України. Основна мета Спілки полягає в об’єднанні позицій ОСРів у різних регуляторних питаннях. Ми сподіваємось, що до нас приєднаються інші оператори систем розподілу.

Правління

Іван Гелюх
ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР ДТЕК МЕРЕЖІ

Вищу освіту здобув у Донецькому національному університеті за спеціальністю «Фінанси».  15 років працює у сфері енергетики в компаніях групи ДТЕК.   В 2013-17 рр.  працював заступником комерційного директора ДТЕК Енерго, в 2017-18 рр. – в.о. директора з дистрибуції та збуту електроенергії ДТЕК Енерго. З 2018 року – генеральний директор ТОВ «ДТЕК Мережі».

В 2018 році Івана Гелюха було обрано співголовою координаційної групи операторів системи розподілу електроенергетики Європейського енергетичного співтовариства (Co-chairperson of ECDSO-E of the Energy Community) у межах 23-го енергетичного форуму Європейського енергетичного співтовариства в Афінах.

Ми впевнені, що сучасні та надійні електромережі, побудовані на автоматизації та цифрових рішеннях – основа для розвитку економіки країни. В складі Громадської спілки «Розумні електромережі України» оператори системи розподілу, що входять до операційного холдингу ДТЕК Мережі, націлені на розвиток інфраструктури електромереж та налагодження конструктивного діалогу між операторами системи розподілу та представниками влади

Олег Козачук
в.о. генерального директора АТ «Хмельницькобленерго»

Вищу освіту здобув у Вінницькому національному технічний університеті за спеціальністю «Електричні системи і мережі», згодом отримав кваліфікацію магістра публічного управління та адміністрування у Хмельницькому університеті управління та права імені Леоніда Юзькова та кваліфікацію МВА за напрямком бізнес-адміністрування у Донецькому національному університеті імені Василя Стуса.

Уже майже 20 років працює в електроенергетичні галузі, опікується питаннями енергозбереження, впровадженням SMART GRID, оптимізацією управлінських та виробничих процесів на підприємствах галузі.

Обіймав керівні посади у провідних київських енергокомпаніях, в АТ «Хмельницькобленерго» пройшов всю кадрову ланку від інспектора району електричних мереж (2002 р.) до в.о. генерального директора Товариства (з 2016 р.). Саме під його орудою Товариство досягнуло найліпших результатів за час свого існування.

Олег Козачук очолював Громадську раду при Держенергоефективності, наразі  є діючим віце президентом Асоціації з енергоефективності та енергозбереження.

«Якщо міркувати про розвиток сфери електроенергетики в Україні, то впровадження RAB-регулювання та приватизаційні процеси є неминучими і надзвичайно важливими для галузі та країни в цілому. Україна має великий потенціал для розвитку, в тому числі й завдяки прогресивним висококваліфікованим фахівцям, готовим до сьогочасних викликів та реалізації нових проектів».

Андрій Грабчук
Начальник відділу стратегічного планування АТ «Прикарпаттяобленерго»

Родом з Івано-Франківська, здобув освіту за спеціальністю «Електропостачання і електрозбереження».

В подальшому продовжив навчання за напрямком  менеджменту в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу та згодом в МІМ-Київ.

Пройшов професійний шлях від електромонтера до директора відділу стратегічного планування і аудиту АТ «Прикарпаттяобленерго», де працює з 1997 року.

«Головні можливості громадської спілки пов’язані з словом СПІВПРАЦЯ. Завдання громадської спілки бачу в об’єднанні зусиль учасників ринку електроенергії для вдосконалення галузі на основі довгострокових цілей та філософії win-win. В умовах пандемії, зниження споживання електроенергії, заплутаного клубка проблем в енергетиці, громадська спілка може сприяти обміну позитивним досвідом та практичними рекомендаціями для успішного подолання кризи».

Ігор Судак
Генеральний директор “ВС Енерджі Інтернейшнл Україна”

Наша Команда

ОЛЕКСАНДР БАРАНЮК

ОЛЕКСАНДР БАРАНЮК


ВИКОНАВЧИЙ ДИРЕКТОР


o.m.baraniuk@gmail.com

Наталія Харіна

Менеджер з адміністративної діяльності